• При наведении, подчеркивание пропадает

  • При наведении, подчеркивание пропадает

  • Simple Item 4

  • При наведении, подчеркивание пропадает

    Наявні в нашій клініці методи діагностики дозволяють швидко встановити діагноз і провести якісне лікування Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Як вибрати вентиляційне обладнання

  • Автор: vskp549

 

Як вибрати вентиляційне обладнання

      Кожна людина рано чи пізно стикається з заміною вентиляційного обладнання. Але яку краще вентиляцію вибрати при величезному асортименті виробників ніхто не знає. Давайте розберемося, що таке вентиляційна система, для чого вона потрібна, і яке обладнання найкраще використовувати в тому чи іншому приміщенні?

Відмінна вентиляційна система несе гарантію хороших умов в житлових, офісних приміщеннях, а також в промислових зонах. Які складові повинна мати система вентиляції:

- глушник шуму повинен складатися з пластинчастого або оцинковано-трубчастого глушника;

- дифузор;

- очищення від пилу повинно виконуватися механічним чином;

- захищатися вентиляційними гратами;

- калорифер;

- димосос.

     Деяке обладнання повинно бути для спеціального оснащення. Наприклад, якщо застосовуються в фармацевтичних фірмах або операційних, які вимагають певного рівня стерильності, також вентиляція аварійна або для систематичного видалення диму - всі ці обладнання застосовується для спеціального призначення.

     Як правильно вибрати вентиляційне обладнання?

     Вентиляційне обладнання розрізняють по потужності, способу переміщення та створення повітря в залежності від площі функціонування. Помічником вентиляції вважається вентилятор, який призначений для циркуляції повітря в системі кондиціонування механічним способом. При необхідності за допомогою вентилятора можна прибрати повітря з приміщення.

     Вентилятори поділяються на три типи:

1. Осьовий - це найпростіший спосіб вентиляції. Має в наявності повітряний гвинт, за допомогою якого і створюється повітряний потік, шо паралельно рухає осі. Від кількості лопатей, кожуха - вісь може поділятися на різні види. Прикладом такого вентилятора можна назвати звичайний кімнатний вентилятор, який встановлюється в офісах і житлових будинках.

2. Тип канальний використовується для установки в повітроводі. Не займає багато місця, швидко монтується, має довгий термін служби і споживає не велику кількість електроенергії.

3. Вентилятор, що видаляє дим. Застосовують при сильному задимленні або під час пожежі. Використовують в середовищі, яке не містить пилу і газу.

     Офісні приміщення через невелику площу приміщення, повинні бути обов'язково оснащені вентиляційним обладнанням. Вентиляційна система для офісів ділиться на кілька типів:

- канальна або касетна система, яка заносить свіже повітря в межах 15% від обміну повітря в приміщенні. Такий спосіб не можна використовувати протягом усього року, так як він вимагає спеціального підігріву;

- проточно-витяжна збірка - це моноблочні пристрої, які виготовляють за індивідуальними кресленнями. Вона більш довговічніше, ніж попередній тип.

 

шаблоны joomla

Новини